High Sierra Chip Torba, Black / Charcoal (podszewka Węgiel)

Mieszanka granica pomiędzy pracą i zabawą. Dzięki dużemu,

łatwy dostęp do komory głównej, miękki pokrowiec na komputer 15 „laptopa oraz kieszeń na telefon

komórkowy, butelkę wody i odtwarzacz MP3, nasza torba Chip

ma stać błyskawicznych przejść dopokrowiec na komputer 15 „laptopa oraz kieszeń na telefon

komórkowy, butelkę wody i odtwarzacz MP3, nasza torba Chip

ma stać błyskawicznych przejść do torby.
Najbardziej pomocne

Opinie klientów 10 z 10 osób uznało tę recenzję za pomocną. Śliczne torby A. Acheson jestem właścicielem różowy wersja tej torby i bardzo lubię to. Używam go codziennie do pracy. Mam długi spacer skąd parku do mojego biura, więc lubię mieć dużo miejsca w torbie umieścić wszystko, czego potrzebuję.

Chciałbym kupić tę torbę ponownie. Lubię zapięcie na dole, wszystkie kieszenie, a posiadacz wody

z boku. Jest również bardzo ładny i już dostał komplement. Mam tylko kilka skarg na ten temat. 1 – Po otwarciu na rzep sprawia, że u200bu200bnaprawdę głośny. 2 – pasek. Pasek nie jest zbyt wygodne, jeśli masz dużo rzeczy w nim, i robi skręcone łatwo.

Chciałbym to jakby było wyściełane obszar poduszki go nieco. 3 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną.

ok za cenę N.

Greer Torba jest w

porządku.

To jest trochę słaby, ale za cenę nie spodziewałem się wiele. Spełnia swoje zadanie i ma dużo miejsca przechowywania. 5 z 7 osób uznało tę recenzję za pomocną. ładne torby Michelle M.

Vogt Jest to dobry worek …

dobry rozmiar, posiada wszystko, czego potrzebuję, aby przywieźć

jako nauczyciel. Jedyną

rzeczą, którą pragnę

był inny był wielkości uchwyt na butelkę wody. Chciałbym, żeby był trochę większy. Zobacz wszystkie 10 opinie klientów …
Rozmiar: jeden rozmiar Kolor: czarny / grafitowy (podszewka Węgiel) Marka: High Sierra model: 54309-01 Tkanina typu: Liczba jelenia przedmiotów: 1 Wymiary: 11.00 „hx 16.00” wx 4,50 „l, posiada dużą komorę główną regulacji ochronnych. .

klapka z szybkozłączką zamek i hak / pętli zamknięcia Wyściełana torba komputer posiada większość 15 (rozmiar ekranu) notebooków

(maksymalny rozmiar: 14.25 „x 10.5” x 1,75 „)”. Side zapinana na zamek kieszeń na odtwarzacz MP3 z wyjściem słuchawkowym przepust Handy. przedziału napojów oczek na jednej stronie.