Ghirardelli Premium Chocolate Asortyment wakacje Cukierki prezent Asortyment Bag, ~ Około 50 kwadratów

Każda torba posiada 28,15 uncji pyszne Kwadratów Ghirardelli Chocolate ~ Około 55 Różneświątecznym. Idealne na specjalne kochanka czekolady w życiu!
Najbardziej pomocne klienta opinii 9

z 10 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Mam dokładnie ten sam pakiet do 9,88 dolarów w Wal-mart prof Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz tego przeglądu, prawdopodobnie już wiesz, co czekoladki Ghirardelli smakuje. Mimo to uważam, że ten sam pakiet w Wal-Mart za 9.88 dolarów (15 lutego 2009 r.), zamiast płacić $ 30 + (w tym S / H) tutaj! 3 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Zgadzam się .. Edward Wspaniały czekolady, którą daję co roku .. Zgadzam się z poprzedniego recenzenta, jest to prawie 50% taniej w Walmart.

Nie lubię zakupów w Walmart,

ale jest to ogromna oszczędność na Amazon. 0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną. Mmmm czekolada By jreyes Jest to idealne ilość czekolady, aby zaspokoić apetyt na słodycze bez pozostawiając uczucie winy. Zobacz wszystkie 3 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 9476 w Rozmiar spożywczy Food u0026amp; Gourmet: 28,15 uncji Marka: Wymiary Ghirardelli:

1,80 kg Wyposażenie Chocolate Ghirardelli Premium

Asortyment wakacje Cukierki prezent Asortyment Bag Każda torba posiada 28,15 uncji pyszne Kwadratów

Ghirardelli Chocolate ~ Około 50 Różne Asortyment kwadratów zawiera mleka Czekolada z karmelem, Dark Chocolate z White Mint,

Solid Czekolada mleczna, czekolada mleczna z Napełnianie Masło orzechowe wspaniały upominek wakacje

Idealne na specjalne miłośnikiem czekolady w swoim

życiu prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.